KONST / Litografier / Färglitografi 14488383
nr 1448 8383
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Kvinna. Signerad, numrerad 75/225. Färglitografi. Bladets mått: 79x59cm, yttermått inklusive ram: 87x66cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:39:09
14/2 16:38:28